עיצוב פנים

עיצוב פנים

"אני מאמינה שתהליך עיצוב, יכול להיות נקי, מהנה וללא כאבי ראש מיותרים"

אני מזמינה אתכם להתרגש, להתאהב ולהגשים את חוויית המגורים הנכספת שלכם, העזו לאפשר לחלום העיצוב שלכם לרקום עור וגידים בתהליך מדויק, חכם, יעיל וחסכוני לכדי תוצאה בלתי נשכחת מעוררת השראה.

חוויית השרות שלנו מושתת על תפיסת עולם מקצועית הדוגלת שהכל אפשרי- פרי דיאלוג קשוב ללקוח, הליווי אישי בכל שלבי הפרויקט– החל מתיאום ציפיות בבריף ראשוני לאפיון צרכי הלקוח דרך תחקיר מקצועי מעמיק, תהליך גיבוש קונספט עיצובי ראשוני, וכלה בהטמעת התכנית הנבחרת בשטח בתכנון, מו”מ עם ספקים עד לגמר ביצוע מושלם לשביעות רצון הלקוח.

כשאני ניגשת לעיצוב חלל אני רואה לנגד עיניי אתכם ואת מאווייכם הכמוסים ובאותה נשימה את החלל שזקוק לריענון עיצובי. עבורי התכנון המוקדם הוא חלק נכבד מתהליך היצירה, לכן אני מקפידה לשים דגש על בחירות עיצוב במינון הנכון כדי להימנע מעומס עיצובי ורעש סגנוני-כדי להגיע לבית אלגנטי, נינוח ושלם מבחינה סגנונית.

אני מאמינה שעיצוב מותאם אישית יכול לעשות הבדל בין עוד חלל מעוצב לחלל מעוצב בהתאמה אישית, כזה שנתפר בדיוק למידותיכם, לתקציבכם, לחומרים האהובים עליכם ע"י טובי המעצבים, הנגרים והאומנים באופן שאין דומה לו- התוצאה היא בית מעוצב באופן מקורי עם קולקציית רהיטים ואביזרים בעיצוב בלעדי-על זמני-ייחודי.

מלא/י את הטופס הבא

×
השאר הודעת ווטסאפ
Close form
paamon