כל מי שבונה דירה חדשה או החליט לשפץ את הדירה הקיימת מוצא את עצמו ניצב מול שאלת העיצוב. עיצוב דירה היא מלאכה לא פשוטה אך מהנה, שניתן לעשותה באופן עצמאי אולם מומלץ ביותר לשכור את שירותיה של מעצבת פנים מקצועית. מעצבת פנים מקצועית יכולה לסייע לכם בכל שלב של תהליך עיצוב הדירה, החל בבחירת קו עיצוב, צבעים, ריהוט, אביזרי נוי וכד'.

בעזרת מעצב או מעצבת מקצועית, הליך העיצוב יהיה מהנה ומהיר ויבטיח לכם תוצאה איכותית שתשביע את רצונכם. שהרי, מהו עיצוב דירה אם לא התאמתה לדיירי הבית? לכל אחד טעם משלו בכל דבר, וכך גם במראה של הדירה בה הוא גר. חלק ייהנו ממראה כפרי וחמים, חלק יהיו מעוניינים במראה מודרני וחדשני וחלק יהיו נועזים מספיק בכדי לשלב צבעים עזים ואלמנטים מיוחדים בדירה שלהם. בכדי להתאים את העיצוב באופן הטוב ביותר לכם, בעלי הדירה, המעצבת גלית טוויטו מבית Twistyle עומדת לרשותכם כשמאחוריה עשר שנות ניסיון בעיצוב פנים לבתים, דירות ומשרדים.

עיצוב דירה לכל טעם וריח

עיצוב באשר הוא, בין אם מדובר על עיצוב אירועים, עיצוב משרדים, עיצוב בתים או עיצוב גני אולמות אירועים, כולל כמה אלמנטים, שבכדי להשיג תוצאה טובה והרמונית יש להקפיד על העיצוב של כל אחד מאותם אלמנטים לחוד אך גם על השילוב שלהם יחדיו. במהלך לימודי העיצוב, לומד מעצב הפנים כיצד להסתכל על חלל נתון ולהוציא ממנו את המקסימום מכל בחינות כאשר לנגד עינו תמיד עומד רצונם של בעלי הדירה. עיצוב דירה כאמור, חייב להתאים באופיו לאופי בעלי הדירה, שהרי הם יבלו בה את מרבית זמנם. כל חדר וחדר בדירה מקבל עיצוב אישי שיחד משתלב לכדי קו עיצוב כולל. במלאכת העיצוב משולבים אלמנטים חדשים לצד מוטיבים מוכרים יותר כדי ליצור סביבת מגורים יפה ושימושית שתענה לטעם ולריח של בעלי המקום. עיצוב דירה בשיטה שפותחה על ידי גלית טוויטו, Twistyle, עושה גלית שימוש בקווים נקיים ומקפידה לערוך תיאום ציפיות עם בעלי הדירה ואף להשתמש באלמנטים ובפריטי ריהוט שכבר קיימים בדירה. אולם, עיצוב הדירה לא מסתכם רק בשינוי הרהיטים והחלפת האביזרים וחפצי הנוי. עיצוב דירה כולל גם שינוי בפלטת הצבעים ששולטת בבית, בחדר אחד או בכמה חדרים וכן גם מציאת פתרונות אחסון. חדר מסודר הוא חדר שיש בו מספיק מקומות אחסון לכל הדברים. כשכל הדברים מונחים במקומם רואים את העיצוב של כל חדר בצורה הטובה ביותר. המקצועיות והאיכות של מעצב פנים נמדדות גם כאשר זה מתבקש לעצב רק חדר אחד בתוך הבית, למשל את חדר השינה או חדר האמבטיה. אז, עליו לשמור על קו שיתאים לעיצוב בשאר חדרי הבית ולשם כך עליו להיות בקיא בכל האמצעים העומדים לרשותו בכדי להשיג את המראה המבוקש. בסטודיו של גלית טוויטו ניתן למצוא את המקצועיות והאיכות שהופכות את שיטת Twistyle לשיטה מנצחת עבור עיצוב דירה.