עיצוב הוא תחום נרחב שכולל בתוכו תתי נושאים רבים ומגוונים. זהו השם הכולל לשילוב של צבעים, צורות, מרקמים, חומרים וסגנונות לכדי יצירה אחת, כוללת והרמונית. עיצוב בתים הוא ענף אחד בעץ העיצוב הגדול, וזהו הענף שנושא על עצמו את המראות והסגנונות השונים של בתי מגורים שאנו רואים כיום ושראינו עד עכשיו.

תחום העיצוב כולו מתאפיין בטרנדים כאשר ניתן לעשות חלוקה גסה לפי עשורים. לכל עשור יש את המראה שלו שהיה נכון לאותה תקופה, ומה שאנו רואים כיום מורכב מאלמנטים שונים מכמה סגנונות משנים עברו, בצירוף אלמנטים חדשניים ומודרניים של תקופתנו. כך גם בתחום של עיצוב בתים. הבית הוא המקום בו נמצא האדם חלק נכבד מזמנו, בו הוא חווה חוויות, מגדל את ילדיו וצובר זיכרונות. לכל אורך הדרך הזו, המראה של הבית הוא חלק בלתי נפרד מחוויותיו של האדם עצמו. הדרך שבה נחו קרני שמש בכל בוקר על שולחן הכתיבה וכוננית הספרים בתקופת הילדות לעד ישחקו תפקיד מה בחיינו. זוהי אחת הסיבות שבגינה צריך להקפיד על עיצוב שיתאים הן לדיירי הבית (לאופיים ולנוחותם) והן לטרנד האופנה האחרון בתחום של עיצוב בתים.

עיצוב בתים עם סטייל אישי

הדרך הטובה ביותר להשיג עיצוב נכון לכל בית היא לזהות את הפוטנציאל בחלל הנתון ולמצות אותו בעזרת כל האלמנטים, האביזרים, הצבעים והרהיטים המתאימים. האדם הטוב ביותר שיכול לזהות את הפוטנציאל הגלום בכל חדר הוא מעצב פנים. אולם, גם לכם כבעלי הבית יכולה להיות עין טובה בשביל עיצוב בתים, שכן בראש ובראשונה מדובר על מלאכת יצירתיות. אין מקום מהנה יותר להרגיש חופשי ולהשתחרר מכל עכבות מאשר בבית, המקום בו אנחנו מרגישים הכי נוח ובטוח. אם כן, גם אם אין בידיכם את הניסיון הדרוש כמעצבי בתים עדיין תוכלו לדעת מה אתם רוצים ומה לא בשינוי העיצוב שביתיכם עתיד לעבור. אם עד עכשיו העברתם את ימיכם עם קירות לבנים, מהיום תוכלו להעיז קצת יותר ולהוסיף צבעים חיים במיני מקומות בבית כדי להעצים פינה כלשהי למשל, עיצוב בתים עם סטייל אישי משמעו לקחת את האישיות של בעלי הבית ולגרום לה לבוא לידי ביטוי בעיצוב הבית. את התהליך הזה יכול כאמור, לסייע לכם לבצע רק מעצב או מעצבת פנים מוסמכים שלמדו עיצוב בתים כחלק מההכשרה שלהם בלימודי עיצוב. כיום, שוק העיצוב על שלל הסגנונות והחומרים שעושים בהם שימוש בכדי ליצור עוד ועוד מוצרים ואלמנטים חדשים שיסעירו את עולם העיצוב, יכול בהחלט להציע משהו לכל אחד. עם מעצב פנים מתאים תוכלו לקבל עיצוב פנים לביתכם בהתאמה שלמה והרמוניה. מדי שנה מוצגים גוונים חדשים במרקמים שונים, טרנדים מגוונים שמקרבים בין ישן לחדש, בין מסורתי למודרני וכן חומרי עיצוב חדשים ושיטות עיצוב מקוריות של מעצבת הפנים גלית טוויטו.