עיצוב מטבחים בהתאמה אישית

♥ ליווי צמוד לאורך שלבי הפרויקט
♥ אחסון אפקטיבי
♥ משטחי עבודה נוחים
♥ מטבח שמשתלב בעיצוב של חלל הבית
♥ עבודה עם תוכניות מפורטות והדמיות

התאמה מדויקת לצרכים ולחלומות שלכם

תהליך עיצוב מטבחים

א- היכרות והבנת הצרכים
התכנון נעשה בהתאמה לחלל הבית ובהתאמה לאורח החיים האישי שלכם.
בשלב הראשון של התהליך אבוא לביתכם ונברר יחד:
אם אתם אוהבים לארח, האם אתם אוכלים במטבח,  מבשלים הרבה, האם צריכים הרבה משטחי עבודה, איזה מכשירי חשמל מתאימים לכם, האם אתם נוטים לסדר או דווקא מבולגנים?

ב- תכנון המטבח
בהתאם לתשובותכם בשלב ההיכרות, אתכנן עבורכם מטבח מותאם בדיוק לצרכים האישיים שלכם.

ג- ייצור המטבח
בפגישה הבאה אראה לכם תוכניות עבודה מפורטות והדמיות של המטבח.
באותה פגישה תקבלו גם הצעת מחיר מנגר אותה תוכלו להשוות ולקבל הצעת מחיר מכל נגר או חברת מטבחים.
במידה ותרצו אלווה אתכם גם בתהליך הקנייה עצמו.

עיצוב מטבחים – פרויקטים

המלצות על עיצוב מטבחים

אני מודה על ההקשבה, על הסובלנות ועל תשומת הלב על החשיבה על הפרטים הקטנים שאפילו שאני לא חשבתי עליהם מודה לך מקרב לב וממשיכה כל יום מחדש לקצור מחמאות עבור העבודה שעשית את אלופה!!! תרשימי אותו בתור לממתינים לבית הבא...

המון תודה על הבית המדהים שעיצבת לי, על המקצועיות,הסובלנות והדקדקנות בכל פרט ופרט בבית. היה לי חשש גדול מתקופת השיפוץ אך אין ספק שהפכת תקופה זו לחוויה כיפית ומהנה.. מחכה כבר לבית הבא שתעצבי לי...נשיקות

אנחנו גרים בפנטהאוז ביהוד. כשחתמנו על העסקה, מייד הבנו שאנחנו חייבים ליווי מקצועי שיהפוך את החלום למציאות. בעלי ואני נפגשנו עם גלית, והפגישה הפכה לאהבה ממבט ראשון. גלית נעימה, שירותית, מקצועית, סבלנית, חושבת על פתרונות יצירתיים שלא ידענו בכלל שקיימים,,,, גלית הבינה את הצרכים והרצונות שלנו, שינתה את התוכנית של הדירה בהתאם. בחרנו יחד מטבח, תאורה, כלים סניטריים, ריצוף, רהיטים, בקיצור – הכל. גלית "זרמה" עם הרצונות שלנו, לי באופן אישי זה חשוב מאוד, הבינה די מהר מה הסגנון שלנו, וכל הפגישות שלנו היו ממוקדות ונעימות. אנחנו גרים בבית כבר כשנתיים, ומגיעים לבית בכייף גדול. הבית "זוכה" למחמאות מכל מי שבא לבקר. מאחלים לכל מי שרוכש דירה או משפץ דירה, לעבור חוויה נעימה כמו שאנחנו עברנו בזכותה של גלית.

עבדנו עם גלית על פרוייקט הלבשת הדירה שלנו. היה תענוג לעבוד איתה, הן בהיבט המקצועי והן בהיבט האישי.  גלית ידעה ברגישות ובמקצוענות לעזור לנו לבחור פריטים מקסימים, איכותיים ובמסגרת התקציב שהקצבנו.  גלית מביאה טעם משובח, היכרות מעמיקה עם ספקים רבים, מגוונים ואיכותיים לצד יכולת להתאים את המלצותיה לצרכים ולרצונות הספציפיים שלנו.  בילינו עם גלית שעות רבות בתכנון, הסתובבות ובחירה של הפריטים השונים וכל זאת בכייף, בנועם וברגישות. אנו מרוצים מאוד מהתוצאה, ומקבלים עד היום מחמאות רבות על הדירה!!!! ממליצים בחום לעבוד עם גלית ובטוחים שאם יהיה לנו פרוייקט דומה בעתיד נשמח לעבוד עימה שוב.

לעוד פרטים על עיצוב מטבחים:

×
השאר הודעת ווטסאפ
Close form
paamon