אודות

"עיצוב הרמוני הוא כזה הדורש שדבר לא יתווסף ודבר לא יגָ‏רע"

הבוטיק מאגד תחתיו סל של פתרונות תכנוניים ועיצוביים לבנייה פרטית, עסקי בוטיק, יזמים וקבלנים, משקיעי נדל"ן, תחת קורת גג אחת.
הבוטיק שלנו מייצג תרבות עיצוב אלגנטית , המשלבת סגנונות עיצוב , חומרים, בדים, פריטי ריהוט, אקססורייז ואומנות-לחלל פרטי או עסקי המעוצב בהרמוניה מושלמת לאווירה אלגנטית, נקייה.

עיצוב עבורי הוא תהליך של התאהבות כל פעם מחדש, מעין מסע גילוי משותף עם כל לקוח את חלומותיו ושאיפותיו לבית מושלם. עבורי כל בית הוא אתגר מופלא המייצג חוויית מגורים בעיצוב מקורי, ייחודי המותאם לצרכי דייריו. פרי ביטוי אישי לצד תהליך מדויק של איסוף חומרים ורהיטים בשילוב הרמוני ייחודי. הבוטיק לעיצוב פנים והום סטיילינג מנוהל ע"י המעצבת גלית טויטו, בעלת ניסיון עשיר וותק מקצועי במגוון פרויקטים פרטיים ועסקיים מעל 15 שנה.

השירות שלנו ממוקד לקוח, עבורנו כל לקוח הוא עולם ומלואו

אנו כאן להגשים את חלום המגורים שלכם בהתאם לצרכיכם, חוויית העיצוב המועדפת עליכם, סגנון חייכם, טעמכם האישי ומסגרת תקציבכם לפרויקט.

אנו מקדישים במסגרת תהליך העיצוב תשומת לב לתכנון נכון של החלל, עיצוב אישי ורכישה חכמה ומדויקת של פריטי עיצוב והלבשת הבית כדי להבטיח שאילו ייצרו את האווירה המתאימה לאורך זמן. אנו מחויבים להעמיד את הידע, הניסיון, המוניטין והקשרים ההדוקים עם ספקים ואנשי מקצוע לטובת הגשמת החלום העיצובי שלכם באופן המיטבי.

מלא/י את הטופס הבא

×
השאר הודעת ווטסאפ
Close form
paamon